Kişisel Blog Sitem

tarafından
287
Kişisel Blog Sitem
Güzel Hosting

Merhabalar,
Kahramaner.com ‘u ilk açtığım günden bu güne yaklaşık 8 Yıllık bir süre geçti, zaman içerisinde bir çok kez silip yeniden açtığım kişisel blog sitemi son 2 senedir aktif olarak bilgi paylaşımı konusunda kullanmaktayım. Kişisel blog sitem’de genel itibariyle yaşadığım kişisel tecrübelerimi paylaşıyorum ancak bundan sonraki aşamalarda gezdiğim geziler hakkında inceleme yazıları, çeşitli beraber öğrenimlerini yapacağımız eğitimler hakkında yazılar gibi genel itibariyle tek bir amaca hizmet etmeyen blog yazıları yazacağım.
Kahramaner.com ‘un değerli olmasının en büyük nedeni soyismimden gelmesidir ve yıllar geçse de kendi web sitem benim için hep bir övünç kaynağı olacaktır.
Artık twitter hariç tüm sosyal medya hesaplarımı kapatmam dolayısıyla kişisel blog adresim benim için büyük önem taşımaya başladı.
Kişisel Blog
Logodaki Y harfimin anlamını araştırıyor olabilirsiniz genel itibariyle benim için büyük bir yeri bulunan bu harf’in gösteriş şekliyle en uç kısmında bulunan düz olmasının nedeni önüne gelen tüm engelleri geçebilecek olan ve her daim ileriyi hedefleyen anlamını taşımaktadır.

Bende Neler Değişti ?

Aslında ben taraflı bir çok şey değişti eskiden sadece sistem tarafına önem verirken şimdilerde ise yazılım kısmına da büyük önem göstermekteyim bu bende düşünme ve gelişim tarafından çok büyük bir kişisel gelişim imkanı sundu.
Artık twitter hariç hiç bir sosyal medya hesaplarımı kullanmıyorum bu bende büyük bir zaman kazandırdı. Tüm herkese de bunu önermekteyim.
Artık daha sosyal olmak için bir şeyler yapıyorum. Sanmayın sosyal olmanın sosyal medya kullanmak, dışarı gelsenize daha güzel.
Sigarayı bıraktım ve hayatımın değişmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi budur.
[gdlr_quote align=”center” ]Sizde Sigarayı Bırakmayı Deneyin Görün.[/gdlr_quote]

Kişisel Blog Sitemde Neler Olacak ?

Kahramaner.com benim için bir defter, bir not defteri gibi düşünebilirsiniz bunu dememin en büyük nedeni şudur şuraya yazalım’da dursun yarın bir gün ihtiyacımız olursa bende kullanırım ihtiyacı olan birileride kullanır düşüncesiyle paylaşımlar yapmaktayım yani genel itibariyle kendim için ne yapıyorsam siz değerli ziyaretçilerim için ise aynısı yapmaktayım.
Bundan sonraki yaşam sürecinde web sitemi kişisel blog olarak adlandıracağım bunun nedeni artık genel kapsamlı bir blog sitesine çevirmek istediğimden olacaktır.
Konsept olarak genel yapı itibariyle doğaçlama bir yapıda olacak kahramaner.com sizin için her zaman en doğru yazılar yazılacaktır.

Kişisel Blog sizin içinde önemli !

Kişisel blog web siteleri son zamanlarda gözle görülür şekilde arttı, benim düşümde bu çok güzel bir gelişme insanlarında sosyal medya’da kalemlerine verdiği değer kaybolup gidiyorken kişisel blog ‘larında bu durum her zaman yazılı bir kaynak olarak elinizin altında olacaktır.
Kişisel blog ‘un sizin diliniz olduğunu hiç bir zaman unutmamak gerek.
Artık kahramaner.com için daha güzel günlerin olacağını sizlere belirtmek isterim.
Siz değerli ziyaretçilerimizin hepsine tek tek teşekkür ederim.
İyi Bloglamalar !