Genç Bir Yazılımcının Kişisel Blogu

tarafından
730
Genç Bir Yazılımcının Kişisel Blogu
Güzel Hosting

Serhat Pehlivan tarafından yayın hayatına devam eden www.serhatpehlivan.com birçok alanda çeşitli bilgileri içerisinde barındırmaktadır, kullanıcılarına temiz okunaklı ve ilgi uyandırıcı içerikler sunmaktadır. Son dönem popüler olan konu başlıklarıyla ilgili birçok kategori içerikleri bulunmaktadır. Serhat Pehlivan’ın kişisel blog sitesinde genel, sosyal medya, html, css, teknoloji, google, sql, php ve seo kategorilerinde içerikler üretilmektedir.  Bu kategoriler içerisinde çok sayıda yazı yer almaktadır. Teknoloji, bilişim ve yazılım alanında ilgi duyan ve kendini her geçen gün geliştirmek isteyenler için muhteşem bir web sitesi olacaktır.

Pehlivan, genel kategorisi başlığı adı altında yazılarında gündem olabilecek konulara değinmektedir. Bu sayede hedef kitlesini sadece teknolojiye ilgi duyan kişilerden çıkartarak genel bir kitleye hitap etmektedir.  Site içerisinde en ilgili çekici nokta ise nedir başlığı adı altında yazılmış makalelerdir, Pehlivan bu sayede kullanıcıların arayışlarına hızlı bir çözüm üretmektedir. Site içerisinde birçok teknik bilginini tam anlamıyla, ne olduğu hakkında ayrıntılı yazılar yer almaktadır.

Kişisel blog sitesinde yazarlığına devam eden Serhat Pehlivan deneyim aktarma konusunda hiç çekimser davranmamaktadır. Tüm bilgi ve tecrübeler kullanıcılar ile paylaşılmaktadır.

Web sitesine erişim sonrasında ilk gözümüze çarpan öne çıkarılmış yazılardır, bu kısımda yazılan yazılardan öne çıkarılmak istenilenler veya son yazılar listelenmektedir. Web sitesinin üst kısmında bizleri menü kısmı karşılamaktadır, bu kısımda site içerisinde kolayca gezinebileceğimiz kategoriler yer almaktadır. Sağ kısmında ise kolayca arama yapabilmemiz olanak sağlayan arama butonu ve arama kısmı yer almaktadır.

Serhat Pehlivan genç bir yazılımcıdır, hızlı bir araştırma ve geliştirme yeteneğine sahiptir. Bilişim, teknoloji ve web alanında ihtiyacınız olabileceğini düşündüğünüz tüm alanlarda müşterilerine çözümler sunmaktadır. Sizde hemen bir freelance web tasarım uzmanına ihtiyaç duyuyorsanız tamda aradığınız yerdesiniz. Serhat Pehlivan’ın kişisel blog sitesi aracılığıyla iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza özel çözümlere göz atabilirsiniz.

Serhat Pehlivan, kendisi çeşitli uzmanlık alanlarında kullanıcılarına çözümler sunmaktadır. Kendisinin tecrübelerinden ve uzmanlığından faydalanmak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Yazılarını okurken olabilecek her türlü soru, öneri ve eleştirilerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmamınız öneririz.

Kendisine web sitesinde başarılar dileriz.