Samsung Galaxy S11 Özellikleri Ortaya Çıktı!

tarafından
283
Samsung Galaxy S11 Özellikleri Ortaya Çıktı!
Güzel Hosting

Samsung tarafından bu sene tanıtılan üst segment modeller oldukça başarılı olsa da yeni çıkacak modeller her zaman merakla bekleniyor. Bu bekleyiş devam ederken ortaya çıkan sızıntı sayesinde Samsung Galaxy S11 özellikleri gün yüzüne çıktı.

Sızdırılan raporlara baktığımızda, cihazın her sene olduğu gibi çift işlemci kullanacağını görüyoruz. Exynos 9830 ve Snapdragon 865 işlemcilerinden gücünü alacak olan cihazın Snapdragon işlemcili modeli sadece Çin ve ABD’de satışa sunulacak. Türkiye ve diğer ülkelerde ise Exynos 9830 işlemcili modeller satılacak.

Batarya, ekran, kasa ve kamera özellikleri hakkında ise bilgi bulunmuyor. Cihazların yalnızca model numaraları ve işlemci modelleri biliniyor. Max Winbach tarafından paylaşılan tweetlere baktığımızda, Samsung’un Galaxy S11 için küçük ipuçları verdiğini görebiliyoruz. İşlemci detaylarının dışında üç farklı model numarası görülüyor ve Winbach, cihazların 5G desteği sunacağını belirtiyor. Paylaşılan görsellerdeki model numaraları ise şu şekilde: SM-G988U, SM-G986U ve SM-G981U.

Üst segment modellerin haricinde üç tane daha yeni Samsung modeli çıkış yapabilir. Şirket tarafından daha önce duyurusu yapılmayan model numaraları da sızıntılar arasında bulunuyor. Bunlar ise A30C, R5 ve Y2 olarak görülüyor. Kaynak kodlarındaki bilgilere bakıldığında Samsung’un 2020 yılında piyasaya sunacağı üst segment modellerinde yüz tanıma sensörü bulunacak. Buna ek olarak Y2 modelinde de bu özelliğe yer verileceği söyleniyor.

Bakalım, Galaxy S11 modelleri beklentileri karşılamayı başarabilecek mi?