PUBG Yeni Sezon ile Konsollarda

tarafından
256
PUBG Yeni Sezon ile Konsollarda
Güzel Hosting

PUBG, en yeni güncellemesi Survivor Pass: Badland ve Sezon 5 ile konsollardaki yerini aldı!

Yeni sezon haritadaki arazi, ögeler ve loot güncellemeleriyle birlikte yeni haritaya özel olarak 2.7x etkili sabit nişan dürbünü bulunan Win94 tüfeğine ek olarak Miramar haritasında genel iyileştirmeleri kullanıcılarına sunuyor.

İlaç ve cephane ihtiyacınız olduğunda artık telsiz mesaj sistemini kullanarak takım arkadaşlarınızdan talep edebilir ve ilgili malzemeleri 15 metrelik alan içerisinde birbirinize verebilirsiniz. buna ek olarak oyunun başındaki yakın çatışmalarda rakiplerinize yakın dövüş silahlarını fırlatabiliyorsunuz.

Oyun içi güncellemelerin dışında, Survivor Pass’a yeni ödüller, görevler ve daha gelişmiş bir sistem dahil edildi. Yeni sezonda oyuncular çöl temasından esinlenilerek hazırlanmış silah kaplamaları ve kıyafetlerle ödüllendirilecekler. Bunların dışında oyun bölgesinde ortaya çıkan diskleri toplayarak yeni sezonun tanıtım bölümünün parçalarına erişebilir ve Miramar’ın tarihi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilgisayar sunucularına tam iki hafta önce gelen güncelleme, sonunda Xbox One ve PlayStation 4 sunucularında da aktif oldu! Yeni sezon hakkında neler düşünüyorsunuz?