Dikiş İpliği

tarafından
153
Dikiş İpliği
Güzel Hosting

Tekstil sektöründe üretilen ürünler için dikiş ipliği ve dikiş işleminin yapılması için gerekli olan araç ve gereçler doğru markalar ile temin edilmelidir. Hem ipliklerin hem dikişi makinalarının performansı yapılacak olan işin de daha kaliteli olmasını destekler. Melita İplik Makine olarak bu konuda gerçekleştirdiğimiz tedarik çalışmaları ile dikiş konusundaki bütün ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız.

Dikiş işlemleri

Dikiş işlemlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli olan temel ürün ipliktir. İplikler daha önceden üretilmiş olan kumaşların birleştirilmesi için kullanılır. Daha önceden hazırlanmış olan parçalar iplikler ile belirli planlara dikilir ve istenilen tekstil ürünü ortaya çıkar. Bu çalışmalar gerçekleştirilirken kullanılan dikiş ipliği ise farklı özelliklerde olabilirler.

İplik çeşitleri

Her ipliğin kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklere göre seçilen iplikler tedarik edilerek istenilen dikiş işlemleri gerçekleşmektedir. Polyester, pamuk gibi dikiş iplikleri bulunduğu gibi esneyen ve eriyen iplik çeşitleri de bulunmaktadır.

Dikiş makinaları

Dikiş ipliğinin istenilen parçalara işlenmesi içinde dikiş makinasına ihtiyaç duyulmaktadır. Dikiş makinaları ise farklı özelliklerde üretilmekte ve dikiş yapacak olan kişinin tercihine göre kullanılmaktadır. Dikiş makinaları ise iğneleri ile ipliğin dikilmesini sağlamaktadır. Juki, Brother gibi önde gelen dikiş makinası marklarının satışını ve pazarlamasını Melita İplik yapmaktadır.

Yedek Parça Temini

Tüm bu işlemlerde dikiş makinalarının doğru çalışması için birçok parça görev yapmaktadır. Kullanıma göre zaman içerisinde parçalarda bozulmalar oluşabilmektedir. Bu nedenle dikiş makinası için yedek parça ihtiyacı da ortaya çıkacaktır. Dikiş makinası için ayak, bıçak gibi ürünler sürekli olarak lazım olacağı gibi yağlar, spreyler, makaslar ve daha birçok parça ihtiyaç haline gelecektir.

Melita İplik Hakkında

1997 yılından beri tekstil sektörü için dikiş ipliği tedariki yapan Melita İplik, dikiş konusunda ihtiyacınız olan bütün ürünleri sizler için tedarik etmektedir. Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinen firmamız, güçlü servis ağı, geniş marka seçenekleri, yeterli stok gücü, her zaman önem verdiği tedarik süreci ile sektörde her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

İplik siparişi, iğne siparişi talepleriniz için melitaiplik.com.

Tüm Türkiye’ye dikiş ipliği, iğne, dikiş makinası ve tedariği sağlamaktadır. İstanbul içine kendi araçları ile ulaşım sağlarken diğer illere 24 sat içinde kargo olanaklarını kullanarak ürünleri ulaştırmaktadır. Tekstil sektörünün en önemli alanlarından biri olan dikiş işlemleri için gerekli olan bütün desteği bizlere ulaşarak alabilirsiniz.